Ärligt talat så är jag väldigt orolig för hur det kommer att gå med min hy! Jag vill inte få rynkor, så jag gör allt vad jag kan göra för att det inte ska hända mig! Eller åtmindstånde så att det förskjuts så mycket som det bara kan göra! Jag har använt mig av en rynkbehandling och det är precis det som har räddat mig!
Det känns så himla skönt att jag kan göra det här och att det finns nånting som jag kan göra åt det! För det är ju verkligen inge roligt om det är nånting som händer en utan att man kan kontrollera det! Det är ju bland det värsta som finns! Jag vill kunna ha kontrollen av att kunna göra det själv!
Rynkor är ju nånting som man förr eller senare kommer att bli drabbad av, men jag ska göra vad jag kan göra för att se till att det händer så sent som möjligt och inte nu! Det är det enda som spelar roll för mig! Resten tar jag tag i när det händer!
no comment until now